Rúrka a rúrka S32750: Špecifikácia ASTM A790, veľkosti a prehľad dodávateľského reťazca

Sep 02, 2026

Zanechajte správu

Keď inžinieri špecifikujú potrubie pre systémy s morskou vodou, linky na zachytávanie kyslého-plynu alebo chemické závody, ktoré prežúvajú bežnú nehrdzavejúcu oceľ, na výkrese sa znova a znova objaví jedna trieda:UNS S32750, široko známy akoZliatina 2507 super duplex z nehrdzavejúcej ocele. Táto príručka vysvetľuje, čo je S32750, presne to, čo od neho ASTM A790 vyžaduje, aké veľkosti si môžete skutočne kúpiť a ako funguje dodávateľský reťazec za ním - v jednoduchosti, ktorú by študent strednej-školy mohol sledovať, s technickou presnosťou, akú inžinier potrebuje.

 

S32750 Pipe and Tube

 

S32750 je 25% chrómová super duplexná nehrdzavejúca oceľ, ktorá je zhruba dvakrát pevnejšia ako 316L a oveľa odolnejšia voči chloridovej korózii. ASTM A790/A790M riadi bezšvíkové a zvárané rúry pokrývajúce veľkosti od NPS 1/8 palca vyššie a vyspelý globálny dodávateľský reťazec im dodáva certifikáciu mlynského testu - za predpokladu, že kupujúci vedia, akú veľkosť, formu produktu a možnosti kontroly si objednať.

 

Čo je S32750 a prečo sa nazýva "Super Duplex" nehrdzavejúca oceľ?

 

S32750 je dusíkom-posilnená 25 % chrómová „superduplexná“ nehrdzavejúca oceľ, ktorej mikroštruktúra je približne z polovice feritová a z polovice austenitová - dvojfázová -štruktúra, ktorá zhruba zdvojnásobuje pevnosť bežných austenitických akostí, ako je 316L, a zároveň poskytuje odolnosť proti korózii chloridov približujúcu sa zliatinám niklu.

 

Zdôvodnenie tohto záveru:

 

„Duplex“ popisuje mikroštruktúru, nie marketingové označenie.Bežné nehrdzavejúce ocele ako 316L majú austenitickú štruktúru (jednofázová). S32750 je zámerne vyvážený, takže jeho zrná sú približne 50 % feritu a 50 % austenitu - doslovadvojfázový-fázovýalebo "duplexná" štruktúra.

 

"Super" označuje odolnosť proti korózii, meranú pomocou PREN.PREN (ekvivalentné číslo odolnosti voči bodovej korózii) je široko používaný index, ktorý odhaduje, ako dobre zliatina odoláva bodovej korózii v chloridoch; stúpa s obsahom chrómu, molybdénu a dusíka. Duplex 2205 má PREN približne 34–35, zatiaľ čo S32750 dosahuje približne 41–42. Zliatiny s PREN nad 40 sa bežne nazývajúsuper duplex.

 

Chémia vysvetľuje výkon.Nominálne zloženie je asi 25 % chrómu, 7 % niklu, 4 % molybdénu a 0,27 % dusíka, pričom uhlík sa udržiava na maxime 0,030 %. Chróm a molybdén vytvárajú pasívny film, ktorý odoláva korózii; dusík spevňuje oceľ a stabilizuje austenitickú fázu.

 

Dvojitá-fázová štruktúra je dôvod, prečo je taká silná.Ferit a austenit blokujú deformáciu toho druhého, takže minimálna medza klzu S32750 (550 MPa) je približne dvojnásobná v porovnaní s 316L (205 MPa). Praktická výhoda: tenšie steny vydržia rovnaký tlak, čím sa zníži hmotnosť a náklady.

 

Označenia, s ktorými sa budete stretávať zameniteľne:UNS S32750, Alloy 2507, EN 1.4410 (X2CrNiMoN25-7-4) a ASTM kováčska trieda F53 sa všetky vzťahujú v podstate na rovnakú skupinu zloženia.

 

Čo presne zahŕňa ASTM A790 - a kedy sa namiesto toho používa A789?

 

ASTM A790/A790M je riadiaci štandard pre bezšvíkové a zvárané feritické/austenitické (duplexné)potrubie- tlakové{1}}výrobky s guľatým ložiskom zoradené podľa nominálnej veľkosti potrubia (NPS) a harmonogramu -, zatiaľ čo ASTM A789/A789M riadi ekvivalentný duplexhadičkypre všeobecnú službu; Vedieť, akú formu produktu kupujete, zabraňuje nákladným{0}}objednávkam.

 

What Exactly Does ASTM A790 Cover and When Does A789 Apply Instead

 

Zdôvodnenie:

 

A790 je štandard potrubia.Jeho oficiálny názov jeŠtandardná špecifikácia pre bezšvíkové a zvárané feritické/austenitické rúrky z nehrdzavejúcej ocele. Vzťahuje sa na duplexné potrubia určené na všeobecné korozívne použitie, najmä tam, kde je dôležitá odolnosť voči koróznemu praskaniu-napätím chloridov, v nominálnych veľkostiach NPS 1/8 palca a väčších.

 

A789 je náprotivok hadice.Ak sa výrobok objednáva podľa vonkajšieho priemeru a hrúbky steny (bežné vo výmenníkoch tepla a prístrojovom vybavení), ASTM A789 pokrýva bezšvíkové a zvárané duplexyrúrkapre všeobecnú službu. Chemické a mechanické požiadavky na S32750 sú v oboch špecifikáciách zosúladené, ale rozmerové normy sa líšia.

 

Obe špecifikácie vyžadujú rovnaké základné požiadavky:riadená chémia, tepelné spracovanie-rozpúšťacím žíhaním (pre S32750 zvyčajne asi 1025 – 1120 stupňov / 1880 – 2050 stupňov F, po ktorom nasleduje rýchle kalenie vodou), testovanie ťahom a značenie, ktoré sleduje každé teplo rúry až po správu o teste mlyna.

 

Súvisiace normy dopĺňajú obrázok:ASTM A999/A999M (všeobecné požiadavky, tolerancie a povinné hydrostatické alebo nedeštruktívne testovanie), ASME B36.19M a ASME B36.10M (rozmerové normy pre nerezové rúry) a ASTM A928 (elektrické -fúzne-zvárané duplexné rúry s prídavným kovom) pre ťažké{{W7}}steny EF

 

Aké sú chemické a mechanické požiadavky pre S32750 podľa ASTM A790?

 

ASTM A790 fixuje zloženie S32750 v úzkych rozsahoch - 24.0 – 26,0 % chrómu, 6,0 – 8,0 % niklu, 3,0 – 5,0 % molybdénu, 0,24 – 0,32 % dusíka - a vyžaduje minimálnu pevnosť v ťahu 8100 MPa (8100 MPa) ksi) a aspoň 15 % predĺženie na 2 palce.

 

Kľúčové limity zloženia (hmotnostné percentá, max. pokiaľ nie je uvedený rozsah), ako je uvedené v tabuľke v ASTM A790:

 

Prvok

Požiadavka

Čo to robí

Uhlík

0,030 max

Udržiavané nízke, aby sa zachovala zvárateľnosť a odolnosť proti korózii

Chromium

24.0–26.0

Vytvára pasívny, samo{0}}opravujúci sa korózii- film odolný

Nikel

6.0–8.0

Stabilizuje austenit a zlepšuje húževnatosť

molybdén

3.0–5.0

Zlepšuje odolnosť proti tvorbe jamiek a štrbinám v chloridoch

Dusík

0.24–0.32

Slúži ako spevňovač a stabilizátor austenitu

mangán

1,20 max

Zvyškové legovanie/deoxidácia

kremík

0,80 max

Zvyškové legovanie/deoxidácia

Fosfor

0,035 max

Kontrola nečistôt, krehnutia

Síra

0,020 max

Nečistoty udržiavané na nízkej úrovni pre koróziu a kvalitu zvaru

 

Mechanické požiadavky na rúrku S32750 (v riešení-žíhaný stav):

 

Nehnuteľnosť

Minimum (A790)

Typický význam

Pevnosť v ťahu

800 MPa (116 ksi)

Napätie, pri ktorom sa materiál zlomí

Medza klzu

550 MPa (80 ksi)

Napätie, pri ktorom začína trvalá deformácia

Predĺženie o 2 palce.

15%

Miera ťažnosti -, ako ďaleko sa natiahne pred zlyhaním

Tvrdosť

~Rockwell C 32 max (typická prax)

Overuje správne tepelné spracovanie a fázovú rovnováhu

 

Prečo sú tieto čísla pre kupujúcich dôležité: medza klzu 550 MPa umožňuje dizajnérom znížiť hrúbku steny v porovnaní s 316 l v tlakových systémoch a okno s dusíkom (0,24 – 0,32 %) je najtesnejšou pákou kvality v triede - príliš málo dusíka a kolísanie fázovej rovnováhy; príliš veľa a zvyšuje sa riziko zrážania nitridov. Kompetentný mlyn to presne riadi.

 

Aké veľkosti, plány a rozmery sú k dispozícii pre rúry a rúrky S32750?

 

Rúry S32750 sa bežne skladujú od NPS 1/8 palca (DN 6) až NPS 24 palcov (DN 600) v plánoch 10S, 40S a 80S, s väčšími priemermi (do NPS 60 a viac) a ťažšími alebo zákazkovými stenami vyrábanými ako zvárané alebo bezšvíkové frézovacie objednávky; rúrka je zásobená presným vonkajším priemerom od 6,35 mm (1/4 palca) vyššie.

 

What Sizes Schedules and Dimensions Are Available for S32750 Pipe and Tube

 

Zdôvodnenie:

 

Rozmery pochádzajú z ASME B36.19M.Hrúbky stien rúr z nehrdzavejúcej ocele sa riadia harmonogramom „S“ - 5S, 10S, 40S, 80S - definovaným normou ASME B36.19M, zatiaľ čo normy pre ťažšie priemyselné odvetvia (STD, XS, XXS a špecifické metrické steny) sa riadia normou ASME B36.10M alebo dohodnutou špecifikáciou.

 

Bezproblémová dostupnosť sa sústreďuje v menších a stredných veľkostiach.Bezšvíkové rúry S32750 sú najdostupnejšie od NPS 1/8 palca až po približne NPS 12–16 palcov, pretože ekonomika dierovania/extrúzie za tepla uprednostňuje tieto rozsahy. Nad približne NPS 16 palcov dominuje zváraný výrobok.

 

Zvárané potrubie otvára rozsah veľkostí.Pozdĺžne zvárané (TIG, plazma+TIG, laser-hybridné alebo elektrické tavné zváranie podľa ASTM A928) Rúrka S32750 sa vyrába z valcovaného plechu až do veľmi veľkých priemerov - 60 palcov a väčších - vrátane ťažkých stien pre podmorské a pobrežné rázové vedenia.

 

Rúrka sa objednáva podľa presných rozmerov.Rúrky výmenníka tepla a prístrojov sa vyrábajú s vonkajším priemerom a stenou (napr. 25,4 × 2,11 mm), bežne podľa ASTM A789, s bežnými vonkajšími rozmermi od 6,35 mm (1/4 palca) do približne 50,8 mm (2 palce).

 

Tolerancie sa riadia ASTM A999.Tolerancie oválnosti-vonkajšieho priemeru, hrúbky steny a priamosti rúry A790 sú definované v norme ASTM A999/A999M -, čo je detail, ktorý stojí za to potvrdiť na certifikáte frézy pred opracovaním alebo zváraním-.

 

Praktický tip na nákup:najcennejšie{0}}konkurenčné dodávky kombinujú skladový plán (10S/40S/80S) v bežne skladovanej veľkosti. Vlastné ťažké steny, neštandardné OD alebo potrubie NPS 26+ presúvajú objednávku zo skladových zásob na kampaň výroby mlynov.

 

Bezšvíkové alebo zvárané S32750: Ktoré by ste mali špecifikovať?

 

Vyberte si bezšvové S32750 pre vysoký-tlak, malé-až{3}}stredné otvory a kritické služby; vyberte si zváraný S32750 pre väčšie priemery, lepšiu nákladovú efektívnosť a kratšie dodacie lehoty podľa bežných plánov - obe formy, správne vyrobené a žíhané v roztoku, sú plne kódovo-akceptované pre tlakové služby.

 

Zdôvodnenie:

 

  1. Bezproblémové výhody:bez zvaru - historicky najviac korózne-najzraniteľnejšie miesto - jednotná štruktúra a najlepšie sa hodí pre vysoko-tlakové hydraulické a prístrojové vedenia, pupočníkové hadičky a kyslé vedenie, kde sa kontroluje celistvosť zvaru.
  2. Výhody zvárania:rozmerová konzistencia valcovaného a tvarovaného produktu, tenšie steny dostupné vo veľkých priemeroch, nižšie náklady na meter a dostupnosť širšej veľkosti. Moderné zvary vyrobené so zodpovedajúcim plnivom (zvyčajne nad-legované alebo zodpovedajúce Ni{2}}Cr-Mo plnivo alebo autogénne so spätným-preplachovaním) plus úplné žíhanie v roztoku obnovujú odolnosť proti korózii blízku úrovniam základného-kovu.
  3. Prijatie kódu:ASTM A790 sa výslovne vzťahuje na bezšvíkové aj zvárané produkty a kódy ASME akceptujú obe tlakové potrubia (napr. procesné potrubie ASME B31.3) - výber závisí od kritickosti služby, veľkosti a ekonomiky, nie od zákonnosti.
  4. Náležitá starostlivosť pre zvárané rúry:vyžadujú 100 % rádiografiu alebo ultrazvukové vyšetrenie zvarov pre kritické služby a potvrdzujú, že po-zváraní bolo vykonané žíhanie v roztoku na hotovej rúre - nielen na páse alebo doske.

 

Ako sa S32750 porovnáva s 316L, 2205 Duplex a zliatinou niklu C-276?

 

S32750 sa nachádza medzi štandardnými nehrdzavejúcimi a niklovými zliatinami - zhruba dvojnásobnou pevnosťou ako 316L, materiálne odolnejší voči korózii- ako 2205 a o 40 – 60 % lacnejší na meter ako C-276 vo väčšine veľkostí -, čo je presne dôvod, prečo sa offshore, odsoľovanie a chemické operácie štandardizovali.

 

Nehnuteľnosť

316L

2205 Duplex

S32750 Super Duplex

Zliatina C-276

UNS

S31603

S32205/S31803

S32750

N10276

PREN (približne)

24–26

34–35

41–42

68–70

Min. medza klzu

205 MPa

450 MPa

550 MPa

283 MPa

Odolnosť voči chloridom SCC

Chudák

velmi dobre

Výborne

Vynikajúci

Index relatívnych nákladov

1.0

1.3–1.5

1.7–2.0

4–6

Typická povinnosť

Všeobecné nerezové

Mierna morská voda, buničina a papier

Morská voda, kyslý plyn, chemikálie

Horúce koncentrované kyseliny

 

Zdôvodnenie logiky výberu:

 

  • Proti 316L:S32750 prežije chloridy, ktoré spúšťajú jamkovú koróziu, štrbinové napadnutie a korózne praskanie- chloridmi v 316L. Ak je prostredím morská voda, soľanka alebo procesné chemikálie-s obsahom chloridov, 316L je nesprávna ekonomika.
  • Proti 2205:pre morskú vodu s-okolnou teplotou a mierne agresívnu chémiu je 2205 cenovo-efektívna voľba. Tam, kde sú konštrukčné teploty, koncentrácia chloridov alebo požadovaná tolerancia na koróziu vyššie, extra marža PREN S32750 si zaslúži svoju prémiu.
  • Proti C-276:keď je povinnosť náročná na redukciu-kyseliny alebo v horúcom, mokrom prostredí HCl-ložísk, zliatiny niklu zostávajú nenahraditeľné. Pri prevádzke s chloridom a morskou vodou poskytuje S32750 porovnateľnú spoľahlivosť za zlomok ceny - a s dvojnásobnou pevnosťou, čo umožňuje tenšie steny.
  • Dôležité sú teplotné limity:duplexné stupne sú vo všeobecnosti obmedzené na −50 stupňov až 250–280 stupňov (kontrola pravidiel projektového kódu), pretože dlhodobé vystavenie vysokej- teplote môže skrehnúť feritovú fázu. Nad tým okienkom prepnite na austenitické alebo niklové zliatiny.

 

Ako sa vyrába, testuje a certifikuje potrubie S32750?

 

Tavenie riadeného reťazca - elektrickým-oblúkom s oduhličením argónom a kyslíkom (AOD), dierovaním za tepla alebo vytláčaním (bezšvíkové) alebo valcovaním-tvarovaním a zváraním, žíhaním v plnom roztoku, vyrovnávaním a nedeštruktívnym testovaním - končí v EN 10204 3.1 certifikáte o skúške mlyna a najdôležitejším dokumentom pri nákupe je váš dokument

 

How Is S32750 Pipe Manufactured Tested and Certified

 

Zdôvodnenie, krok za krokom:

 

Tavenie a rafinácia.Šrot a ferozliatiny sa tavia v elektrickej oblúkovej peci a potom sa rafinujú v konvertore AOD, kde fúkanie kyslíkom-argónom odstraňuje uhlík a zároveň zachováva drahý chróm. Presné nastavenie dusíka nastavuje konečnú fázovú rovnováhu.

 

Formovanie.Bezšvíková rúra je za horúca-prepichnutá alebo za horúca{1}}vytlačená z predliatku; zváraná rúra je zrolovaná{2}} zo zvitku alebo plechu a spájaná pozdĺžne (TIG/plazma/laser pre štandardné steny; elektrické tavné zváranie s plnivom podľa ASTM A928 pre ťažké steny).

 

Roztokové žíhanie.Hotová rúra sa zahreje na približne 1025–1120 stupňov a voda-rýchlo ochladzuje. Tým sa rozpúšťajú nežiaduce zrazeniny, obnovuje sa ~50/50 rovnováha ferit-austenit a maximalizuje sa húževnatosť a odolnosť proti korózii.

 

Dokončenie a testovanie.Narovnávanie, rezanie, skúšanie vírivými{0}}prúdmi alebo ultrazvukom, skúšanie hydrostatickým tlakom (alebo dohodnutá alternatíva NDT podľa ASTM A999) plus skúšanie ťahom každej vzorky tepelnej-dávky.

 

Certifikácia.Každá rúra je označená tepelným číslom a špecifikáciou, nadväzujúcou na správu o skúške mlyna (MTR) vydanú ako EN 10204 typ 3.1. Pre kritické projekty je na požiadanie k dispozícii certifikácia typu 3.2 - nezávisle overená-inšpektorom tretej strany -.

 

Doplnkové testovanie, ktoré špecifikujú sofistikovaní kupujúci: ASTM G48 metóda A testovanie jamiek na vzorkách produktov, počty feritov pomocou počítania bodov alebo magnetických prístrojov, kvalifikácia-koróznej rýchlosti a pozitívna identifikácia materiálu (PMI) každej dodanej dĺžky.

 

Ako vyzerá dodávateľský reťazec S32750 - a čo by si kupujúci mali všímať?

 

Dodávateľský reťazec S32750 je celosvetovo distribuovaný systém citlivý na surový -materiál- - ceny niklu a molybdénu tečú priamo do prirážok za zliatinu, taviaca kapacita je sústredená v skromnom počte kvalifikovaných závodov a dodacie lehoty sa pohybujú z dní (zásoby) na 10 – 20+ týždňov (6} dodávatelia sú špecifická pre spoluprácu s dvoma kampaňami). náklady a riziko doručenia.

 

Zdôvodnenie:

 

Suroviny spôsobujú kolísanie cien.Nikel, molybdén, chróm a ferochróm sú ocenené výmenou{0}} a indexom-. Pretože molybdén tvorí 3–5 % S32750, cena molybdénu je zmysluplným faktorom nákladov a zvyčajne sa prepočítava mesačne.zliatinový príplatoknad rámec základnej ceny. Kupujúci by si preto mali porovnať ponuky so základom príplatkov a jasne uvedenými dátumami platnosti.

 

Kapacita taveniny je prekážkou.Výroba S32750 pre konzistentnú dusíkovú a fázovú rovnováhu vyžaduje AOD alebo ekvivalentnú sekundárnu rafinačnú disciplínu. Kvalifikovaná kapacita taveniny je sústredená v obmedzenom súbore závodov v Európe, Amerike a Ázii so silnou čínskou a indickou výrobnou základňou, ktorá teraz zásobuje domáce aj exportné trhy.

 

Zásobníky sú v rukách obchodníkov a servisných stredísk.Distribútori majú bežné rozvrhy v štandardných dĺžkach (zvyčajne ~6 m); špecifické veľkosti projektu-prechádzajú na programy valcovania fréz. Toto je najväčšia príčina rozdielov v-čase vedenia medzi dvoma inak podobnými objednávkami.

 

Typické obchodné parametre:naskladnené položky sa odosielajú do dní; rúra vyrábaná na mieru{0}}bežne beží 8 až 16 týždňov, čo sa predĺži na 20+ týždne, keď sa nahromadia dostupnosť zliatin, plány valcovania alebo kontroly tretích-stran. Minimálne objednané množstvá sa zvyčajne vzťahujú na neštandardné veľkosti - často na jednu vykurovaciu-sériu alebo jednu výrobnú sériu.

 

Praktiky riadenia rizík, ktoré fungujú:zmrazenie príplatkov za zliatinu pri zadávaní objednávky pre dlhé olovené položky; vyžadovať PMI pri odoslaní; zarovnajte body uvoľnenia inšpekcie, aby ste sa vyhli zdržaniu; a pri projektoch zadávajte objednávky rúr a rúr na začiatku poradia obstarávania, pretože často urýchľujú mechanické dokončovanie.

 

Dokumentácia a logistika:exportné balenie vhodné na námornú plavbu (špecializované na tenkostennú -trubicu), ochrana úkosov za zástrčku, úplná sledovateľnosť od čísla tepla po certifikát a - pre podmorské a pobrežné rozsahy - koordinované balíky dokumentácie pripravené na audit koncového-klienta.

 

Aké sú typické aplikácie pre rúry a rúrky S32750?

 

Rúry a rúrky S32750 sú špecifikované všade tam, kde sa chloridy, vysoký tlak a hmotnostné limity zhodujú - na morských ropných a plynových systémoch s morskou vodou, v odsoľovacích zariadeniach, v chemickom spracovaní,-odsírení spalín a na hydraulických/prístrojových vedeniach -, pretože žiadny lacnejší materiál neposkytuje rovnakú kombináciu pevnosti a odolnosti voči chloridom.

 

Reprezentatívne povinnosti:

 

  • Offshore a podmorské:chladiace a vstrekovacie potrubia s morskou vodou, systémy požiarnej vody, spojovacie a riadiace-potrubie, obloženie stúpačiek.
  • Odsoľovanie:vysokotlakové potrubie na reverznú{1}}osmózu a soľanku, za ktoré sa roky bezúdržbovej-chloridovej služby odvďačia.
  • Ropa a plyn na súši:prietokové potrubia a zberné potrubia v mokrej prevádzke CO₂ / chlorid v rámci duplexného teplotného okna.
  • Chemické a petrochemické:Potrubie{0}}výmenníka tepla, reaktor a prenosové potrubie pre organické-chloridy a organické kyseliny.
  • Napájanie a FGD:výstupné potrubie absorbéra, vnútorné časti práčky a potrubie kondenzátu vystavené koncentrovaným chloridom.

 

Často kladené otázky

 

Je S32750 rovnaký ako 2507?

Áno. 2507 je skrátený názov-vytvorený z obchodu; UNS S32750 a EN 1.4410 sú formálne označenia a ASTM A790 uvádza triedu pod UNS S32750.

 

Dá sa S32750 zvárať v teréne?

Áno, s disciplínou: čisté škáry, nízky tepelný príkon (zvyčajne menší alebo rovný 1,5 kJ/mm), regulovaná interpass teplota (max ~150 stupňov), správny výber plniva a argónový nosný plyn. Rozpúšťacie žíhanie po-zváraní sa vyžaduje len tam, kde sa musí úplne obnoviť odolnosť proti korózii, ako sú ťažké-švy na stenách vo valcovni.

 

Aká je maximálna prevádzková teplota?

Väčšina konštrukčných predpisov obmedzuje duplexné triedy na približne 250–280 stupňov nepretržitú prevádzku, aby sa zabránilo krehnutiu feritu; minimum je asi -50 stupňov pre štandardnú chémiu. Vždy potvrdzujte v súlade s riadiacim kódom a požiadavkami-testu.

 

Ako môžu kupujúci overiť, že dodané potrubie je skutočne S32750 a nie nižšej triedy?

Tri kontroly: PMI s kalibrovaným optickým emisným spektrometrom na každej dĺžke, chémia na 3,1 MTR ukazujúca rozsahy S32750 (najmä 3,0 – 5,0 % Mo a 0,24 – 0,32 % N) a - tam, kde si riziko vyžaduje - test pitting G48 alebo feritová kontrola.

 

Zaslať požiadavku
Poď k nám
A teraz začnite RFQ.
Kontaktujte nás